Saleziánska ulica-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mária 28. januára 2021

V okolí smetných nádob na Saleziánskej ulici neporiadok,odpadkh po zemi znečistený asfalt od odpadkov.

28. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava
15. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený v čase pridania. Prikladáme aktuálnu fotografiu stojiska.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania