Jabloňová ulica-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

odtrhnuté dopravné značenie

11. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
16. marec 2021

Lubo

Prosím o uzavretie, značka už je týždeň naspäť na svojom mieste

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.