Nebezpecna križovatka

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
ivet 15. júla 2014

Sustavne parkujuce auta v krizovatke Hranicna-Bosniacka zužuju jazdny pruh a obmedzuju vyhlad na cestu autam, ktore vychadzaju z/na Bosniacku ulicu. Tiez su ohrozeni chodci, nakolko parkujuce auta 5m odstup od priechodu,kt.sa v krizovatke nachadza, nedodrziavaju. V danej oblasti je nova stvrť, pizzeria, detske ihrisko, a teda velky pohyb aut i peších, preto by zakaz statia v danom úseku velmi pomohol.

18. júl 2014

Modrančan

Co cesta to problem. Tam bude nebezpecenstvo asi v tej dotycnej.
19. júl 2014

modrancan-rozhlasar

doteraz klud a zrazu tu novacik vyskakuje budem ju volit namiesto agnesky budu po modranke zrkadla na na kazdej ulici zlte ciary budu vsade a rozhlas na kazdom rohu
16. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zákazové dopravné značenie bolo osadené.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
17. február 2015

Juliska

ivet má pravdu. Autá tam zavadzajú !!! 5m od prechodu nie sú. Asi tam treba poslať mestskú políciu. Párkrát dajú papuče a hned sa tam odnaučia stáť !
20. február 2015

Matúš G

Zákazové dopravné značenie som nenašiel. Tak kde bolo osadené?
27. marec 2015

Jaja

modrancan-rozhlasar, to, ze bol klud neznamema, ze to nikomu nevadilo. Iba to nikto neriesil pisanim staznoti touto cestou. Fakt to tam byva neprehladne a nebezpecne....
07. jún 2016

Matúš G

Bez zmeny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania