Zapáchajúca kanalizácia

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Dado 18. júla 2014

Mame novú peknú cestu a chodník na ulici Rajčurská, ale žiaľ zapácha novovybudovaná kanalizácia z dažďových vpustov.
Teraz v lete by sme chceli aj vetrať, ale celý dom nám začne smrdieť pokial otvoríme okná do ulice.
Prosím o vyriešenie tohoto problému.

18. júl 2014

Flego

Nechcem strašiť, ale asi z toho nič nebude https://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/10608/zapach-z-kanalizacie-na-sidlisku-druzba čítaj aj dnešnú aktualizáciu a komentáre
21. november 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol zo strany MsÚ, odboru stavebného a životného prostredia postúpený prevádzkovateľovi a vlastníkovi kanalizačnej siete spoločnosti TAVOS a.s..
Spoločnosť TAVOS a.s. oznámila, že vykoná prehliadku kanalizačnej siete na Rajčurskej ulici v Modranke. V prípade zistenia zanesenia kanalizačného potrubia resp. aj čiastočného zanesenia potrubia bude zjednaná náprava prečistením tlakovým čistiacim vozidlom.

Odbor stavebný a životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania