Ulica Ferka Urbánka-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Denis 16. februára 2021

Rozbitá lavička v staničnom parku cca pri maxe

11. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Poškodená lavička bola odstránená spolupracujúcou firmou dňa 22.2.2021

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania