Zarastený chodník 4

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
zubatý 20. júla 2014

Na ul. Bočná, je oproti domu č.16 zarastený (ako može zarást asfaltový chodník ;) ) chodník burinou, šíriacou sa z neupraveného pozemku.


PS: hned na začiatku tohoto chodníka od ul. Zelenečská, (Púpavová) je pri prvom stožiari verejného osvetlenia už pár rokov kopa nejakéj zeminy a lístia

22. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
chodník bol dnes vyčistený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
11. apríl 2016

Matúš G

Problém, ktorý sa znova opakuje. Chcelo by to riešiť s majiteľom priľahlého pozemku.
15. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
do konca mája 2016 zabezpečíme celoplošnú opravu krytu chodníka a súčasne bude odstránené i jeho zaburinenie.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
18. apríl 2016

Matúš G

Kryt chodníka je už rozbitý.
14. máj 2016

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania