Ulica Hospodárska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

takto to vyzerá, keď je tu relatívne čisto. Väčšinou je to horšie... Smetné koše nestačia a bývajú preplnené, odpadky z nich vypadávajú, alebo ich ľudia pokladajú vedľa koša ako sa dá. ďakujem

23. február 2021

jozef

My Slováci sa pravdepodobne nenaučíme poriadku, aj nájomníci bytoviek by mohli zobrať metlu a poupratovať, česť vynímke, takže asi takto
23. február 2021

Linda Müllerová

mňe ide o to, že je to tam každý týždeň, zišiel by sa ešte aspoň jeden kontajner na plast, takto je to nekonečná práca.
10. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ďakujeme za Váš podnet, stojisko bolo vyčistené 23.02.2021.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania