Námestie sv. Mikuláša-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Jaroslav Louda 23. februára 2021

Cez noc padol mur a zvalil aj osvetlenie, kusy tehal a skla su az na chodniku

23. február 2021

mario

Smutná vizitka starostlivosti cirkvi o svoj majetok.
24. február 2021

Jojo

hlavne ze vyberaju do zvonceka a oveckam nie je luto tam hodit aj svoje posledne. Malo sa modlilo preto padlo.
27. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, k danému podnetu pripájame vyjadrenie p. primátora Petra Bročku na sociálnej sieti:

https://www.facebook.com/brockatt/posts/278512380296857

Z uvedeného vyplýva, že daná lokalita nie je vo vlastníctve Mesta Trnava. Podnet preto uzatvárame. Mesto je však RKC pri riešení podnetu k dispozícii.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania