Ulica Bučianska-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Michal Kollár 23. februára 2021

Na strome je konar, ktory sa opiera o fasadu bytovky. Pri vetre to nadmerne bucha do fasady a vytvara hluk v interiery bytu.
Na strome je tiez mnozstvo velkych suchych konarov, ktore mozu dopadnut na chodnik a niekoho zranit.

19. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania