Ulica Vladimíra Clementisa-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

V podstate neviditeľný prechod pre chodcov, odnímateľný len vďaka vodiacim linkám pre nevidiacich. Identický problém je o pár stoviek metrov dole na Spartakovskej pri odbočke k tržnici - zodratý prechod pre chodcov vs. nové chodníky a cyklotrasy.

27. február 2021

Micro

Vodorovné značenie je zle viditeľné na celej Spartakovskej. Bije sa tam zle odstránené staré s vyblednutým novým.
28. február 2021

Majo

Tú Spartakovskú asi malovali tie čiary s kriedou. Aby za pár mesiacov od rekonštrukcie nebolo vidno kde majú autá pruh to je škandál.
01. marec 2021

TOP

Tento rok by sa mal davat na Spartakovskej novy povrch takze potom budu tie ciari urcite lepsie vidiet
19. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
14. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, spolupracujúcej firme sme zadali zabezpečenie obnovy priechodu pre chodcov v termíne do 18.6.2021.

Odbor dopravy
17. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Obnova vodorovného dopravného značenia uvedeného priechodu pre chodcov bude vykonaná až po výstavbe okružnej križovatky ul. Spartakovská, ul. Clementisova.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania