Pri kalvárii-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Filip 27. februára 2021

Dobry den, viem ze casom sa bude Kalvaria prerabat, ale chcel som vas poprosit ci by nebolo mozne osadit znacku zakaz vjazdu niekde na uroven kde konci cvicisko pre psov. Tym padom by velka cast cesty zostala pre pesich, cyklistov, korculiarov... ale neuskodilo by sa ani vodicom, resp. ludom ktori idu na Kalvariu autom. Ci zaparkuju pri moste, alebo pri cvicisku im moze byt jedno. Najma v peknom pocasi tam hrozia kolizie. Chodniky na Kalvari su rozbite a ludia vyuzivaju na presun cestu. Je to jednouche, dobre riesenie a hlavne lacne riesenie. Velmi pekne dakujem.

19. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania