Ulica Ľudová-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Poškodený poklop kanálu na frekventovanej ceste, ktorú využívajú chodci, cyklisti, motorové vozidlá. V blízkosti škôlky predstavuje veľké nebezpečenstvo pre život a zdravie ľudí. Pravdepodobne zničené v dôsledku odstaveného kamiónu.

19. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na Odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania