Trojičné námestie-kvetináč-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Veronika 27. februára 2021

Dobry den poprosim o opravu kvetinaca na namesti kedze dosky su tam pouvolnovane a mnohe miesta ma poodlamovane.
Dakujem

19. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií - referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.