Kamenný mlyn-cyklotrasa-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

dobry den, bolo by prosim mozne o pozametanie strku a soli po zime z chodniku na streke a po celej dlzke cez depo a cestu z kamenaca. urcite by to uvitali korculiari,cyklisti aj kolobezkari kedze je to v niektorych usekoch dost smyklave a prasi sa tam aj zbytocne.dakujem

12. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Na dané miesto sa dá dostať iba s malým zametačom, ktorý je momentálne v oprave. Ak bude zametač opravený spolupracujúca firma danú lokalitu vyčistí. Budeme informovať o vyriešení podnetu.

Odbor dopravy
17. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet po zime 2021 bol vyriešený, soľ aj štrk boli odstránené.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.