Ulica Čajkovského-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Na štreke sú obrovské balvany. Z jedného z nich trčí ROXOR. Nebezpečné pre deti.

12. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava
30. júl 2021

Tomas

Problém zatiaľ NERIEŠENÝ.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania