Ulica Študentská-semafor-nefunkčný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Štefan 05. apríla 2021

Nesvieti zelená pre chodcov smerom na stanicu. Neviem Čím to je, ale keď sa vypáli žiarovka na strane do Billy, za nedlho sa vypáli aj žiarovka smerom na stanicu

05. apríl 2021

Tomáš Köppl

Ulica Ľudmily Podjavorinskej-semafor-nefunkčný

Nesvieti semafor pre chodcov tentokrat v smere na stanicu
08. apríl 2021

Štefan

Je to na Študentskej a nie na ulici Ľ. Podjavorinskej
10. apríl 2021

Štefan

Už to ide

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania