Ulica Čajkovského-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Poskodena lyzica bagru.

12. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Mesto Trnava
10. júl 2021

Matúš G

Neopravené.
27. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
práve sme sa informovali u firmy, ktorá má opravu prvkov zabezpečovať. Objednávka na opravu bola zaslaná dňa 29.06.2021. Po dnešnom telefonickom rozhovore by malo prísť k oprave časti prvkov v priebehu budúceho týždňa a dodanie nových prvkov musia preveriť u ich dodávateľa. Ak bude podnet vyriešený, budeme informovať.

Mesto Trnava
18. december 2021

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
18. december 2021

Matúš G

Lyzice su vymenene, poprosim doplnit chybajuci srob na jednom bagry. Dakujem.
19. december 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme a podnet budeme riešiť.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
04. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol vyriešený 4. januára 2022.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania