Ulica Ivana Krasku-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Väčší počet cestných výtlkov rovno pri základnej škole v Modranke.

12. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
08. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, výtlky v lokalite Modranka sa aktuálne všetky postupne opravujú.

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania