Zelený kríčok-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Jolana Blažová 11. apríla 2021

Na Zelenom kríčku vo vchode do verejných záchodov je odpad oproti ČSOB

12. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava
24. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Odbor komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania