Ulica Čajkovského-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Silvia 11. apríla 2021

Neprispôsobiví psíčkari, ktorí nezdvihaju exkrementy po svojich psoch.

19. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Podľa platného VZN č.485 o niektorých podmienkach držania psov v meste Trnava, majú majitelia psov v každej mestskej časti vyhradené priestory na venčenie psov, kde sú umiestnené koše na psie exkrementy. Ak pes znečistí verejné priestranstvo výkalmi, je ten, kto psa vedie, povinný v zmysle § 6 ods. 1 zákona č.282/2020 Z. z. , tieto výkaly bezprostredne odstrániť - vložiť ich do sáčiku, ktorý riadne uzatvoria a následne vyhodia do najbližšej malej smetnej nádoby.

Odbor komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania