ulica Ivana Krasku-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mata K. 26. apríla 2021

Prosim o nejske vacsie upozornenie/spomalenie pred/na priechod pre chodcov pri skole/škôlke na Ulici I. Krasku v Modranke.
Auta su rozbehnuté z oboch strán a je len otázka casu,kedy sa tam stane nejake nešťastie.

M.

29. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania