Námestie Jozefa Herdu-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

poprosím orezať spodné konáre stromu na výšku aspoň 190 cm od zeme pod stromom, aby pod ním mohla prejsť dospelá osoba. ďakujem

21. máj 2021

Mária

Na problem tychto stromov upozornujeme už take tri roky. Je to aj v inom podnete. Ani jeden rok ich zatial neorezali.
https://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/52675/ostrihat-konare-stromu
24. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
24. máj 2021

Ondrej

Maria, ked nebude prsat, tak si skocim osobne sa spytat na Referat zelene, aky maju proble spriechodnit tuto ulicu.
02. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Váš podnet sme zadali na rez, v najbližších dňoch bude podnet vyriešený.

Referát zelene
23. jún 2021

Ondrej

Podnet vyrieseny. Minimalne po vchod do Slvie som to bol pozret a je to pekne orezane ako treba.

Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania