Ulica Spartakovská-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Gabriela 14. mája 2021

Zlomeny konar dnes privolani hasici odstranili, ale strom nadalej nebezpecne vahou naklonenych konarov a svojim vekom ohrozuje okoloiducich a navyse zasahuje do detskeho ihriska za Zimnym stadionom.

19. máj 2021

Majo

Dovolim si pridat odkaz na podnet na rovnaký strom z minulého roka, kde odpoved samosprávy na daný strom bola "Drevina nevykazuje známky poškodenia, odumierania ani presychania."

https://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/86313/ulica-spartakovska-strom-suchy
20. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, s Vašim podnetom sme sa obrátili na referát zelene. Podnet budeme aktualizovať.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania