Ulica Jiráskova-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Poprosili by sme ostrihat kriky okolo kontajneroveho stojiska pri Jiraskovej 33. Opat brania vo vyhlade vodica pri vychadzani z parkoviska. Kedze sa nestrihaju prave casto a brania vo vyhlade, nebolo by mozne ich odstranit a nahradit niecim menej tahajucim sa do vysky a sirky? Pripadne ich zostrihavat radikalnejsie, ked uz frekvencia zostrihavania je nizka, resp. sa jej treba dozadovat. Rovnake kriky su aj okolo stojiska na opacnej strane cinziaku v zakrute (Jiraskova 28). Dakujem

25. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií - referát zelene

Mesto Trnava
02. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kry sa momentálne režú po celom meste. Konkrétne tieto kry boli vysadené okolo stojiska zámerne. Kry sú v dobrom zdravotnom stave, preto by sme nedostali ani súhlas na výrub drevín. Stojiská sa postupne pretvárajú na polopodzemné, preto je len otázka času, kedy sa situácia celkovo vyrieši.

Referát zelene
27. júl 2021

Matúš G

Neostrihané.
19. august 2021

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania