Ulica Ivana Krasku-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Väčší úsek cesty v katastrofálnom - rozbitom stave.

26. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
02. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Uvedená časť, resp. úsek komunikácie je vedená po pozemkoch súkromných vlastníkov a nie je evidovaná vo vlastníctve mesta. Mesto teda nevykonáva jej správu a údržbu.

Odbor dopravy
02. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
10. jún 2021

Martina

Prosim vas a na koho sa treba obratit aby cestu opravili ? Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.