Ulica Bedřicha Smetanu-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Bývalé stojisko kontajnerov - neporiadok, rozbité sklo.

26. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
06. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento podnet je vyriešený, pôvodné stojisko je už odstránené.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania