Ulica Ivana Krasku-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. mája 2021

Na ihrisku v Modranke je dlhsi cas pokazena lavicka a zo zeme pri stromoch trci ostry hrot zeleza, ktory mamicky nedokazu vytiahnut. Pre deti je nebezpecny. Boli sme za spravcom, nic s tym neurobil

31. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby mesta Trnava

Mesto Trnava
02. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Nedostatky v ŠA Modranka sú odstránené.

Mestské služby mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania