Ulica Hospodárska-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Odlomeny konar trciaci do chodnika, prosim o odstranenie a osetrenie stromu. Dakujem

31. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
01. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, odstránenie spomínaného konára bolo zadané spolupracujúcej firme. Podnet bude dnes najneskôr zajtra vyriešený.

referát zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania