Ulica Limbová-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Sucha breza na ihrisku. Budku poprosim premiestnit na vedlajsiu brezu.

01. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
02. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Podnet bol zadaný správcovskej firme na vykonanie výrubu.

Referát zelene
17. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, predmetný strom bol vyrúbaný.

Referát zelene
17. jún 2021

Matúš G

Vybavené. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.