Ulica Trhová-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Parkovacie miesta do 20 min.: Trhova: Myslim, ze dnes okolo 16:15 parkujuce auta boli na mieste aj po 30 min. Pekarska: 3. parkovacie miesto od tabule bud nie je spravne vyznacene alebo kvoli stavebnym pracam je tam zrejme zmatok. Obe zony zvyknem vyuzivat a zda sa, ze ludia spravidla cas 20 min. respektuju. Ako to vsak funguje v praxi, ak nie je dodrzovany casovy limit ?

09. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
čo sa týka ulice Trhovej a tam vyhradených parkovacích miest pre 20 minútové státie a zmätočné dopravné značenie, na tento problém sme upozornili Odbor dopravy MsÚ, ktorý zjedná nápravu.
V prípade, že vodič stojí na takto označenom parkovacom mieste dlhšie ako 20 minút dopúšťa sa priestupku proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. V prípade ak takýto priestupok zistíme a zdokumentujeme, je zaň možnú uložiť pokutu do výšky 100 eur a v blokovom konaní do 50 eur.

Mestská polícia Trnava
14. júl 2021

Matúš G

Vyznacene.
14. júl 2021

Lubo

Matus G, super. Dolezite je, ze MP sa na tie miesta a chronickych parkovacov obcas posvieti.
25. júl 2021

Ján

Podnet je vyriešený.
24. máj 2022

Lubo

Chvalim. 20min. miesta funguju, vratane Vajanskeho, Stefanika.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania