Ulica Halenárska-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Ondrej 07. júna 2021

Dlhodobo tolerované parkovanie po celej dĺžke Halenárskej ulice, dokonca parkujúce sú viditeľné aj na Google maps. Zapnuté výstražné svetlá predsa neznamenajú "povolenie" na parkovanie.

07. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestská polícia Trnava

Mesto Trnava
09. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na ulici Halenárskej je zakázané státie, nie zastavenie. Práve z foto na Google maps sa dá dedukovať, že sa pravdepodobne jedná o zastavenie (pootvorené dvere vozidla). Pojem parkovanie zákon o cestnej premávke nepozná. Zakázanému státiu na ulici Halenárskej sa hliadky mestskej polície venujú dlhodobo v závislosti od personálnych možností mestskej polície a množstva úloh, ktoré sú na mestskú políciu kladené.

Mestská polícia Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania