Ulica Ivana Krasku-tráva-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Martin Kučma 07. júna 2021

Dobrý deň. Uvedenou cestou sa presúvajú cyklisti, ale aj rekreační bežci. Je to asi 1 km, kym sa dostanete na bezpečnú poľnú panelovku. Vysoký porast zasahujuci na cestu znižuje bezpecnosť. Doslova nie je kam uskočiť. Zákruta uplne neprehľadná. Cesta frekventovaná. Pomohlo by vykosiť 1 m široký pás na juhovychodne strane cesty. Dá sa to zariadiť?
Ďakujem
S pozdravom
Kučma Martin

07. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
10. jún 2021

Martina

od Sportoveho arealu v Modranke az po odbocku na Zelenec by bolo vhodne pokosit travu pri krajoch cesty, pre lepsiu viditelnost. Dakujem
27. jún 2021

Martin Kučma

Dobrý deň. Po 3 týždňoch tráva sice obsychá, no bodiaky a pŕhľava naberá na sile. Miestami naozaj nie je kam uskočiť. A keď je za vami auto, nemáte šancu počuť iné auto za zákrutou na ktorého výjľad vám znemožňuje porast. Ak by mesto poskytlo mechanizmus-kvalitnú kosačku, prip aj odmenu-DVP, pre brigádnika, možno by sme niekoho v Modranke našli. S pozdravom
Martin
22. júl 2021

Martin Kučma

Dobrý deň. Dnes idem, že vyzerá to nádejme, lebo od mosta popri štadione vykosené. Žiaĺ len po tabuľu obce. Za ňou to je naďalej nebezpečné.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.