Ulica Topoľová-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Petra 08. júna 2021

Pán si pomýlil miesto na parkovanie. Jedná sa o trávnatú plochu

08. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestská polícia Trnava

Mesto Trnava
09. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Váš podnet bol preverený dňa 8.6.2021. Na mieste bol zdokumentovaný priestupok proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky – zakázané státie na verejnej zeleni, ktorý bude ďalej objasňovaný.

Mestská polícia Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania