Ulica Seredská-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
LL 09. júna 2021

Neoznačená prekážka na hlavnej ceste - miešačka, stavebný materiál, sypaný materiál. Situácia trvá už niekoľko týždňov bez povšimnutia kompetentných. Prekážky často zaberajú až polovicu jazdného pruhu. Ešte k tomu hneď vedľa krajnice je vykopaná jama bez zábrany.
Načo míňať peniaze na dopravné značenie a povolenie, keď sa to dá urobiť takto jednoducho... Každý deň tu vzniká niekoľko kolíznych situácií.

09. jún 2021

jozef

V Modranke máte poslancov či nie ??? Ten to mal vyriešiť, keď to trvá tak dľho.
09. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na Odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.

Mesto Trnava
09. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
majiteľ nehnuteľnosti bol dňa 09.06.2021 telefonicky aj poštou vyzvaný k odstráneniu neoprávneného záberu miestnej cesty. Prisľúbil odstránenie prekážky v čo najkratšom čase, najneskôr však do konca týždňa.

Odbor dopravy
30. jún 2021

LL

Ani 30.06.2021 prekážka nie je odstránená...
01. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, odbor dopravy sa s majiteľom dohodol, že uvedený záber miestnej komunikácie odstráni najneskôr do 04.07.2021.

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania