Ulica Terézie Vansovej-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter 23. júna 2021

Na cintoríne na ulici T.Vansovej hneď za márnicou je lipa, ktorá spôsobuje značné znečisťovanie náhrobných kameňov (ako vidno na priloženom obrázku). V minulosti sme žiadali aj orezanie konárov, avšak dodnes sa to neudialo. Bolo by možné s tým niečo spraviť, aby nedochádzalo k takémuto nadmernému znečisťovaniu?

23. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
03. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol vyriešený, na lipe bol vykonaný orez konárov. Opadávaniu lipy zabrániť nevieme, strom je zdravý, pri zhodnotení stromov na výrub, ktorý sme na cintoríne realizovali v minulom roku, tento strom vzhľadom na svoju dobrú kondíciu na výrub navrhnutý nebol.
Kto? Mestské služby mesta Trnava

Mestské služby mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania