Starohájska ulica-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Ondrej 24. júna 2021

Poprosim o riadnu upravu popinavych rastlin na lavke na Starohajskej ulici.
Projekt je pekny a funkcny, ale treba sa on aj riadne starat, ked uz bol zhotoveny.

Popinave rastliny treba poprepletat na hornu konzlu, inak tam ten tien nikdy poriadne nevyrobia.

Co nejde poprepletat, treba ostrihat, tak aby rastliny nezasahovali do cyklochodniku.

25. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
25. jún 2021

Ján

Je super že sa robia nové projekty, ale treba myslieť predtým aj na ich údržbu.
26. jún 2021

Dusan

Veru tak,musím len súhlasiť. Stále sa buduje a údržba už jestvujúceho je v troskách,napr. kosenie,vodorovne znacenia na cestách,obnova chodníkov aj inde ako v centre.
Rovnako ako budovanie nových sídlisk,ale za posledných 15 rokov som nepostrehol ani jeden pruh pre autá navyše,ani len na výpadovkách.
Mesto sa nepoučilo z chýb iných a naďalej zahusťuje výstavbu neprimerane k infraštruktúre a tým pádom ide aj kvalita života dole.
07. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Referát zelene
07. september 2021

Ondrej

Bohuzial nebol. Foto z dneska 7.9.
Neviem uz aky cas dozadu to bolo pristrihnute. Ale aktualne to uz zasahuje uplne do cyklochodniku.

Je nutne sa o to starat ako o bonsaj - proste piplacka. Neviem co nauctovala firma, ktora to riesila ale asi si tu fakturu pridem pozret lebo ak je to viac ako 100e tak to je podla citatu z filmu Vrchni prchni - "tak to vas natah matko"

Mali to tam poprepletat uplne az ako sa len da hore a co sa neda ostrihat.
Ak su lenivy to prepletat, tak to mali ostrihat uplne, tak aby to vobec nebolo na zabradli - co nespravili ani prvy krat.

Akonahle je to na tom zabradli tak by sa o to museli starat asi snad tyzdenne.

Poprosim admina aby podne vratil spet do stavu "V rieseni"
19. september 2021

erik

Starohájska ulica-cyklotrasa-znečistená

Keď už sa dali tisíce eúr na obnovu lávky a zelene ,bolo by dobré sa o zeleň aj starať.Zeleň zasahuje do polovice cyklochodníka.
Prosím kompetentných o ostrihanie zelene.
23. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, popínavé rastliny na lávke boli dňa 22.9.2021 orezané tak , aby nebránili v prejazde cyklistom

Referát zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania