Ulica Spartakovská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Magdaléna 30. júna 2021

Vzhľadom na blízkosť McDonaldu a piknikov mladých ľudí vo večerných hodinách s ich produktami, je permanentný neporiadok okolo smetných košov pri lavičkách nachádzajúcich sa pri oplotení školského dvora školy na Spartakovskej ul.. a v celom okolí Mc Donaldu. Riešenie vidíme v osadení väčšieho množstva odpadkových košov s väčším objemom a tiež častejšie vyprázdňovanie košov.

01. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
07. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, smetný kôš bol vyprázdnený. Malé smetné koše sú pravidelne vyprázdňované podľa harmonogramu.

Odbor komunálnych služieb
30. júl 2021

Magdaléna

Ulica Spartakovská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Opakované upozornenie na neporiadok okolo odpadkových košov na Spartakovskej ulici pri plote susediacom so školským dvorom a škôlkou. V ich blízkosti sa hrávajú deti zo sídliska i škôlky a určite neprispejú k ich výchove k poriadku a čistote. Problém bol označený za vyriešený tým, že bol kôš vyprázdnený a že malé koše sa vyprázdňujú v určenom harmonograme. Ak sa harmonogram nedá upraviť na častejšie vyprázdňovanie,, bolo by potrebné nahradiť malé koše veľkými. Uvedený stav pri košoch evidujeme už od soboty a ešte dnes sú plné a v ich okolí ustavičný neporiadok.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania