Ulica Čajkovského-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

je treba poliat stromy v parku!
mlade mesiac bez dazda nevydrzia

07. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
15. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol preposlaný spolupracujúcej firme na vykonanie orezu.

Referát zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania