Ulica Veterná-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Poskodena lavicka na zastavke

07. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
14. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Tento autobusový prístrešok nie je majetkom mesta Trnava, treba osloviť majiteľa – TESCO.

Odbor komunálnych služieb - referát verejnoprospešných služieb
11. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
majiteľ prístrešku – Tesco - bol viackrát kontaktovaný mestom, aby zabezpečil opravu. Prisľúbil jeho opravu s tým, že o konkrétnom dátume zatiaľ nemáme vedomosť.
12. január 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania