Ulica Koniarekova-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Jana Kubalova 06. júla 2021

Nepokosena trava tento rok vobec.Čo sa deje.Trava už vyše metra. Strašne.

07. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
10. júl 2021

Majo

ked to pokosia v tychto horkach zas bude zle ze je trava spalena a hneda a ze je na sidliskach horko... sa nezavdacis
15. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedená nepokosená lokalita na Koniarekovej ulici sa nenachádza na mestskom pozemku.

Referát zelene
20. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
27. júl 2021

Jana Kubalova

A na koho pozemku sa nachádza? Viete mi prosím povedať? Ďakujem.
01. október 2021

Matúš G

Podľa katastra je vlastník Slovenská republika.
17. júl 2022

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania