Východná ulica-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Prepadavajuca sa cesta!

12. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
14. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený úsek komunikácie nie je mestský, ale je majetkom TESCO STORES. Majiteľa na spomínaný výtlk upozorníme.

Odbor dopravy
17. december 2021

Vladimir Ekhardt

Východná ulica-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Prepadavajuca sa cesta!!!
17. február 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania