Potkany

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Na clementisa 66 , nedaleko detskeho ihriska sa zacalo objavovat vascie mnozstvo potkanov. toto zacina byt celotrnavsky problem tusim

08. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. O jeho riešení Vás budeme informovať.

Elena Ursinyová, referát komunikácie MsÚ
09. september 2014

Zanet

Na Dusika pri smetnych kosoch uz pobehuju tiez, skoro som odpadla..:/ Pripievaju k tomu coraz vacsie najazdy na kontajnery a vsade okolo je potom neporiadok. Prosim tymto samospravu, aby so spolocnostou AVE dohodla uzamykatelne stojiska /maju take napriklad v Senci/.
27. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
všetky podnety týkajúce sa potkanov z portálu www.odkazprestarostu.sk sme zaevidovali a na miestach vykonali deratizáciu.
Napriek tomu, že deratizácia sa uskutočňuje opakovane v dvojtýždňovom intervale, môže sa stať, že časť populácie škodcov prežije. Preto, ak pozorujete vo vašej lokalite zvýšený výskyt hlodavcov, napíšte nám o tom priamo na [email protected] alebo [email protected]
Vopred vám ďakujeme za spoluprácu.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania