Ulica Spartakovská-vodorovná značka-zle viditeľná

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Dobrý deň, na Spartakovskej už pomaly vôbec nie je vidno čiary označujúce pruhy na svetelnej križovatke. Problém zle viditeľných čiar však zasahuje veľké množstvo hlavných aj vedľajších ciest po celom meste. Pravdepodobne sa zabudlo na kontrolu chýbajúceho cestného značenia, preto prosím zodpovedné osoby o overenie stavu značenia na cestách a jeho následné obnovenie.

12. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania