Starohájska ulica-zvislá značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Cyklokoridor by si zasluzil z oboch stran prilozenu dopravnu znacku. Zdola by mala byt umiestnena este hned vedla “tajneho” vstupu pre chodcov zo ziveho plota, aby bol chodec vcas informovany a “tajny” vchod i vyuzil. Samozrejme, rovnaka znacka by mala byt i z hornej casti a tiez umiestnena dostatocne v predstihu. Dakujem.

12. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
13. júl 2021

Ondrej

Lubo, podla mna to je skoda financnych zdrojov. Ludsku blbost ta znacka nezastavy a v zivote tam nebude stat policajt, ktory by udelil podla tej znacky pokutu.

Dokonca nejakym starsim ludom je asi pohodlnejsi vstup s miernym stupanim ako niekolko schodov pri tajnom vstupe ked idu na polikliniku od parkoviska.

Tajny vchod pre chodcov bude odtajneny, idem sa stazovat na nedostatocne yrieseny podnet, pekne osobne aby to nemohli ignorovat.
13. júl 2021

Lubo

Zacne sa riesit, ked sa stane nestastie. Ako dobudovany priechod a upravena 4 prudovka na Hlbokej. Kedze je tam zivy plot, aj chodcom chyba na oboch chodnikoch, aj od parkoviska, upozornenie na nebezpecenstvo vstupu na cyklochodnik. Po tajny vchod na strane parkoviska by mala byt zabrana - pokracovanie zabradlia. Nielen dnes mi tam s usmevom vstupil chodec, ked som valil dolu. To, ze je chodnik farebny, nema preco napr. ujovi/tete z lazov robit vrasky. Ze moze prist k urazu aj cestou k lekarovi, by mal byt v takejto frekventovanej zone dostatocne upozorneny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania