Ulica Terézie Vansovej-zábradlie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mike8 14. júla 2021

Pekný večer. Chcem upozorniť na poškodené zábradlie umiestnené na cyklotrase v blízkosti obchodu CBA. Žiadam o opravu. Ďakujem

15. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
24. október 2021

Mike8

Pekný večer. Všimol som si, že problém bol medzičasom vyriešený. Ďakujem a podnet môže byť označený ako vyriešený.
25. marec 2022

Mike8

Pekný deň. Upozorňujem na fakt, že v blízkosti Okružného námestia sa nachádzajú 4ks poškodeného zábradlia na cyklotrase. Žiadam o urýchlenú opravu. Ďakujem.
28. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, budeme vás informovať, posielame na preverenie odborným pracovníkom.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania