Okružné námestie-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mike8 20. júla 2021

Pekný večer. Chcem upozorniť na prepadnutý dlažbu o približne 5-10cm, ktorá sa nachádza na chodníku v tesnej blízkosti križovatky. ďakujem za opravu.

20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
07. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň podnet bol vyriešený.

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania