Ulica Nerudova-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Kozak Milko 20. júla 2021

tento kanalizacny zlab je uplne upchaty po pracach na potrubi na parkovisku, mriezka je uvonena, zrejme je poskodeny aj samotny zlab, je dost mozne ze pri privalovom dazdi steka hlina a necistoty z vrchnej casti parkoviska

20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
20. júl 2021

Kozak Milko

este by som podotkol ze kvalita prac na vozovke je vyrazne nizsia ako kvalita pri rekonstrukcii parkoviska… vidno to i na fotke. mozme tak cakat dalsie problemi , ked tento rok sa sparaju v zemi plynari:)
30. júl 2021

Linči@nska

Prosím Vás, zároveň aj obnoviť parkovacie čiary, ktoré nie sú vidieť.
31. júl 2021

Kozak Milko

biele znacenie by bolo fajn lebo je tu vela ludi co nevedia parkovat:)
08. august 2021

Kozak Milko

prave som sa rozpraval s udrzbou ciest a vravel pan ze ten zlab je havarijny, odporuca vymenu, inak povedane ked robili teplovodne potrubie tak ho znicili…
14. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Odbor dopravy
14. september 2021

Kozak Milko

dakujeme, ja to este skontrolujem ci tam ta mriezka drzi, viem ze je tam urobene provizorne riesenie aby sa neupchal znova ten zlab…

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania