Ulica Hospodárska-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Tomáš Köppl 20. júla 2021

Dobry den. Kosove stojisko pre Hospodarsku 48-52 je neustale preplnene. Prikladam fotografiu dvoch kosov pre plast a dvoch pre papier, ktore nestacia zial pre 6 osemppschodovych vchodov. Dala by sa zvysit frekvencia vyvozu smeti?

20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania