Ulica Jána Bottu-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mike8 22. júla 2021

Pekný večer. Upozorňujem na čiastočné sa prepadávajú o výtlk. Poklop sa tiež čiastočne prepadáva. Žiadam o preverenie stavu a zjednanie potrebnej opravy. Ďakujem.

27. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
20. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania