Ulica Jána Bottu-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mike8 22. júla 2021

Pekný večer. Chcem upozorniť na zle viditeľný priechod pre chodcov v blízkosti základnej školy. Žiadam o obnovu značenia. Ďakujem.

27. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania